Через нього протікає річка: неймовірний розпис у саду Rye Pub


Через нього протікає річка: неймовірний розпис у саду Rye Pub

Пам’ятки від замку до історичної гармати та вітряка є частиною привабливого розпису, створеного як центральний елемент саду приморського пабу

10-метрова фреска проходить майже по всій довжині зовнішнього простору в мальовничому пабі Shepherd Neame, Вільгельма Завойовника, в двох кроках від гавані Рай.

На замовлення ліцензіатів Ніла та Марії Смолвуд, щоб відзначити місцевість, приголомшливий твір мистецтва включає в себе річку Ротер, що протікає через нього, повторюючи звивистий шлях річки через місто.

Пара, яка керує пабом близько семи років, доручила художнику графіті Люку Брабантсу створити його, попередньо попросивши його намалювати фреску, натхненну гобеленом Байє, в іншому з їхніх пабів, King's Head, у Battle.

Марія сказала: «Я просто хотіла додати трохи кольору в наш сад. Раніше простір був просто бетонним, зі столами, але тепер ми перемістили столи в сторони, щоб кожен міг побачити дивовижний розпис.

«Я хотів відзначити територію, в якій ми знаходимося, і я хотів це зробити в стилі старих вокзальних плакатів, якими Люк тоді надихався. У ньому все різноманіття Жита — і пам’ятки, і річка, і чайки.

«До речі, чайки не були ласкаві до Люка, коли він працював — вони йому нашкодили! Але він вистояв, і йому знадобилося кілька тижнів, щоб завершити це. Ми дуже задоволені цим».

Ця концепція виявилася популярною серед відвідувачів, у тому числі туристів у цьому районі, які можуть помітити пам’ятки, на які варто звернути увагу, подорожуючи містом, насолоджуючись напоєм у саду з видом на річку.

Марія додала: «Люди казали, що це неймовірно. Це виглядає дуже гарно, і це чудова тема для розмови з клієнтами».

Схожі записи: