Демонстрація галузі: Національний день гостинності повертається


Демонстрація галузі: Національний день гостинності повертає

Національний день гостинності повертається вдруге 16 вересня, демонструючи індустрію та людей, які в ній працюють

Операторів закликають приєднатися до збору коштів для партнерських благодійних організацій. Збір коштів не повинен бути складним. Компанії заохочують пропонувати гостям безкоштовний фірмовий напій або страву, попросивши клієнта передплатити його до Національного дня гостинності за допомогою QR-коду.

Звичайно, на цьому не варто зупинятися. Вже плануються збори коштів, нові страви, літні коктейлі, спеціальне меню та вечірки для персоналу.

Оскільки галузь переживає кризу вартості життя та гостру нестачу персоналу, Національний день гостинності є можливістю нагадати громадськості про величезну роль, яку галузь відіграє в місцевих громадах та економіці загалом, збагачуючи життя та створюючи засоби до існування.

Основні благодійні організації сектора об’єдналися, щоб створити Національний день гостинності. Протягом останніх років у The Drinks Trust, Hospitality Action, The Licensed Trade Charity та The Springboard Charity значно зріс попит на їхні послуги.

Національний день гостинності було започатковано не лише для того, щоб нагадати громадськості про фантастичний досвід, доступний у їхніх власних громадах, а й щоб відзначити те, як члени галузевого клубу разом допомагають своїм людям у часи кризи. Ініціатива також користується підтримкою основних галузевих асоціацій та органів, зокрема UKHospitality, Інституту гостинності, Британської асоціації пива та пабів та Британського інституту господарювання.

Марк Льюїс, виконавчий директор Hospitality Action, який ініціював захід, сказав: «Останні кілька років показали нам, наскільки багатшим є наше життя завдяки гостинності.

«Перший Національний день гостинності став надихаючою демонстрацією нашого стійкого сектора та блискучих людей, які в ньому працюють. Цього вересня ми хочемо провести головну вечірку, щоб допомогти нашій галузі продовжити відновлення та підтримати людей, чиє життя пішло назад за останні кілька років».

Схожі записи: