Kirin скоротить обсяги виробництва пива та переключиться на здорові продукти


Kirin скоротить обсяги виробництва пива та переключиться на здорові продукти

Японська пивоварна компанія Kirin планує скоротити обсяг виробництва пива і перейти на випуск здорових продуктів — лікарських препаратів та харчових добавок.

Kirin, на відміну великих компаній-конкурентів, таких як AB InBev, не збирається підвищувати ціни. Натомість вона направить інвестиції в розвиток виробництва «здорових продуктів»: молочнокислих бактерій для підвищення імунітету, цитиколіну для поліпшення роботи мозку, олігосахаридів для дитячих сумішей та багато іншого. Компанія планує протягом наступних 10 років отримати 3,8 млрд. доларів від продажів у нових категоріях.

У травні Всесвітня організація охорони здоров’я закликала встановити суворіші правила для реклами алкоголю та підвищити ціни на спиртні напої. За даними ВООЗ, у світі від надмірного вживання алкоголю щороку гине 3 млн людей. 5% від усіх смертей відбувається саме через пияцтво та його наслідки.

Сатоші Фудзівара, аналітик Nomura Holdings Inc., уточнив, що Kirin доведеться довести свою дієздатність на фармацевтичному ринку та ринку здорового харчування.

Kirin з початку 2022 року скорочує інвестиції в інші напрямки. Влітку компанія заявила, що продасть свої 50% у Myanmar Brewery, а в лютому розірвала партнерство з China Resources Holding.

Схожі записи: