Продажі сидру знижуються, але інновації в секторі високі


Продажі сидру знижуються, але інновації в секторі високі

Як до, так і після Covid частка ринку сидру зменшилася, але він також був одним із найдинамічніших сегментів ринку напоїв

Сидр з льодом, упаковані сорти фруктів, ремісничі бренди та розливний фруктовий сидр – усе це струсить категорію, яка традиційно була вибором старшої демографічної групи, але яка тепер подобається всім вікам.

Інновації дають оптимізм, що сидр може відновитися. Це літо — перше за три роки без обмежень — чудова можливість зробити це, і власники брендів і оператори сподіваються на тривалий період сонячного світла для збільшення продажів.

Реагування на останні ринкові тенденції та поведінку споживачів буде ключем до успіху. Ось лише п’ять ідей із дослідницького набору CGA NielsenIQ.

Трирічне падіння продажів
Сервіс CGA OPMS (вимірювання та відстеження продажів на місці) показує, що сидр склав 12,1% від усіх продажів довгих алкогольних напоїв (LAD) за обсягом за останній квартал. Це падіння на 0,9 відсоткового пункту порівняно з тим самим кварталом 2019 року, до того, як виникла COVID-19. Продажі сидру в останньому кварталі склали 418 мільйонів фунтів стерлінгів, що на 9,7% менше, ніж три роки тому.

Подорожчання
Середня ціна пінти сидру з 2019 року зросла на 26 пенсів до 4,11 фунтів стерлінгів, що означає, що вартість продажів відновилася краще, ніж обсяги.

Керовані майданчики вгору, незалежні вниз
Щодо каналів, то керовані заклади привернули майже третину (31,6%) усіх продажів сидру в останньому кварталі — збільшення на 0,9 відсоткового пункту порівняно з 2019 роком. Це зростання відбулося за рахунок вільної торгівлі, хоча це залишається найбільшим каналом з продажу з часткою 46,4%. Дані CGA допомагають точно визначити переможців великих каналів, зокрема громадські паби; а невдахи люблять спортивні та соціальні клуби.

Зміна смаків
За останні три роки продажі яблучного сидру в категорії «фрукти» скоротилися з часткою 61,9% в останньому кварталі, що на 2 відсоткові пункти більше, ніж у 2019 році. Однак фруктові бренди зараз мають аналогічне проникнення та представлені в більш ніж 83 000 торгових точок — лише на 9 000 менше, ніж яблучного сидру. Грушевий сидр зазнав найкрутішого падіння з усіх фруктових варіантів.

Займаються питушами
Дослідження CGA BrandTrack вказує на цінність тих, хто п’є сидр, для споживачів. Вони витрачають у середньому трохи більше 97 фунтів стерлінгів на місяць на їжу та випивку, що на 2 фунти стерлінгів більше, ніж середній показник для всіх споживачів, і більше третини (37%) з них випивають принаймні щотижня. Дослідження також вказує на важливість асортименту, який є надзвичайно важливим фактором у виборі місця для 26% тих, хто п’є.

Схожі записи: