SIBA створює посаду спеціаліста з розвитку бізнесу


SIBA створює роль спеціаліста з розвитку бізнесу

Товариство незалежних пивоварів (SIBA) призначило Чарлі Дочерті своїм новим спеціалістом з розвитку бізнесу.

Нещодавно створена посада зосереджена на розбудові мережі незалежних крафтових пивоварень SIBA у Великобританії, допомозі існуючим членам отримати максимальну віддачу від свого членства та найманні нових членів до нещодавно розширених категорій членства SIBA. До них належать міжнародні пивоварні, пляшкові магазини та домашні пивовари.

Ніл Уокер, керівник відділу комунікацій і маркетингу SIBA, сказав: «З багатим досвідом розвитку бізнесу та продажів у цій галузі, включаючи час роботи в Yeastie Boys, Thornbridge і Cloudwater, я радий вітати Чарлі в команді SIBA і впевнений, що він зможе почати працювати в цій абсолютно новій і захоплюючій ролі».

Призначення відбулося після того, як цього тижня SIBA оголосила про розширення повноважень членства, щоб включити міжнародні пивоварні. Членство в домашньому пивоварінні та магазинах пляшок має бути запущено найближчими місяцями.

«Я радий приєднатися до SIBA в такий хвилюючий час», — сказав Чарлі. «Я з нетерпінням чекаю зустрічі з нашими теперішніми та майбутніми членами в усіх куточках Великобританії протягом наступних тижнів. Виклики, з якими стикається галузь, постійно змінюються, і SIBA був і залишається безцінним голосом і ресурсом для незалежних компаній».

 

Схожі записи: