Українське пиво

Найкращі місця у світі, де потрібно скуштувати пиво

Найкращі пивні місця у світі

Найкращі місця у світі, де можна насолодитися елем, лагером, стаутом, пілснером та багатьма іншими видами пива. Є й доволі несподівані.

Пити пиво по всьому світу, щоб знайти найкращі місця – важка робота, але хтось мав це зробити. Видання Frommers представило огляд найкращих місць у світі, де варто скуштувати пиво.

Дублін

Пиво — це спосіб життя в рідному місті Гіннеса (Guinness), яке входить до найулюбленіших продуктів країни. Мабуть, жодна «пивна проща» не буде повною без зупинки в Guinness Storehouse. Екскурсії закінчуються безкоштовною пінтою пива у барі Gravity на даху.

По всьому Дубліну місцеве пиво подається у сотнях затишних пабів. Найбільш класичні з них: Stag’s Head, Doheny & Nesbitt та Long Hall.

Мюнхен

Річка пива випивається щороку у Мюнхені, і не лише під час Октоберфесту. Насолодитися мюнхенським світлим лагером Helles можна у таких історичних місцях, як Hofbräuhaus 16-го століття та пивоварня Weihenstephan 11-го століття у сусідньому Фрайзінгу.

У Мюнхені також багато традиційних пивних садів – ідеальних місць для насолоди пивом влітку. В Англійському саду та пивному саду Китайської вежі можна почути живе виконання традиційної баварської музики.

Відень

Найкраще пиво у Відні варять у невеликих броварнях. У 1516 ви можете скуштувати домашнє пиво, у 7Stern Bräu – сезонні віденські сорти. У Gösser Bierklinik 17 століття ви знайдете пиво Bräu Union, а в Bermuda Bräu — традиційні місцеві сорти.

Прага

Чехія часто займає верхні рядки в рейтингах місць з найдешевшим пивом і найвищим рівнем споживання. У Празі є вибір із десятків історичних пивних залів та шикарних барів. Якщо хочете насолодитися традиційним пивом – відвідайте U Fleku, Bredovsky Dvur та U Vejvodu.

Портленд у штаті Орегон та Портленд у штаті Мен

Портленд на західному узбережжі давно став пивним раєм. Почасти завдяки хмелю та ячменю, вирощеним у місцевих умовах, які забезпечують свіжість та натуральність пива.

Але місто з ідентичною назвою на іншому кінці країни безперечно набирає обертів, стверджуючи, що зараз тут одна з найвищих у США кількість пивоварень на душу населення. Щоб відвідати декілька місць за один день, вибирайте екскурсії з гідом, такі як City Brew Tours Portland в Орегоні або круїз Maine Brews в Новій Англії.

Токіо

Пиво в Токіо не обов’язково дешеве (як і решта), але його легко знайти. Банки можна навіть придбати в автоматах на вулиці. Асортименти в пабах пропонує японське крафтове пиво, відоме як ji-biiru. Важливою зупинкою є Popeye з десятками сортів розливного пива, у тому числі багатьох важкодоступних місцевих сортів.

Ханой, В’єтнам

У столиці В’єтнаму найдешевше пиво в Азії. Це одна з причин, чому туристи стікаються в бари, розташовані пліч-о-пліч на вулиці Та Хієн у Старому кварталі міста. Тут ви знайдете bia hoi, або свіже пиво. Це легкий розливний пілснер, який варять і щодня доставляють до закладів по всьому Ханою.

Мельбурн, Австралія

Здається, у Мельбурні на розі кожної великої вулиці є паб. Як завжди в Австралії корисно знати термінологію. Наприклад, купити порцію напоїв – це shouting, а light насправді означає слабоалкогольний, а не низькокалорійний.

Гарні місця, де можна випити Carlton Draft чи крафтового пива – Beer DeLuxe та Crafty Squire. Це паб та мікропивоварня, де виробляється пиво James Squire.

Амстердам

Нідерланди подарували світу Amstel, Heineken, Grolsch та багато інших відомих марок. Тому цілком логічно, що столиця Нідерландів є також столицею пива. Відвідайте Proeflokaal Arendsnest, щоб скуштувати понад 100 сортів пива з винятково голландських пивоварень. В IJ Brewery ви зможете спробувати продукцію, вироблену на місці в тіні традиційного вітряка.

Брюссель

Брюссель – центр величезної бельгійської пивоварної промисловості, де вміст алкоголю високий, а сортів безліч. Бельгійське світле, коричневе, червоне пиво та все, що між ними.

Коли справа доходить до пивних барів, Mort Subite заслуговує на зупинку через стильний інтер’єр у стилі «ар-нуво», а Delirium пропонує 2000 різних сортів пива.

Мехіко

Поїздка до Мехіко познайомить з багатьма сортами пива країни, окрім експортних. Є регіональні пропозиції та старі добрі сорти, такі як Indio, Victoria та Superior.

Едінбург, Шотландія

Місцеві часто вихваляються, що в Единбурзі найвища концентрація пабів у Європі. Шотландці варять хміль тисячі років, ця традиція продовжується і сьогодні. В історичному барі Oxford вам запропонують вибір елю місцевого виробництва. У барі Cumberland, відомому своїм величезним асортиментом елю, витриманого в бочках, та атмосферою старої школи.

Мілуокі, Вісконсін

Колись Мілуокі був базою для чотирьох найбільших у світі пивоварних заводів: Schlitz, Pabst, Miller та Blatz. Зараз, можливо, місто вже не той пивний гігант, яким він був у минулому. Проте в останні десятиліття з’явилося багато невеликих пивоварень. Прибережний Milwaukee Ale House та Sugar Maple будуть гарним вибором. Sugar Maple відомий своїм асортиментом із більш ніж 60 сортів американського крафтового пива. Щорічний фестиваль пива World of Beer також допомагає відвідувачам знайти нові поповнення у цьому списку.

Ешвілл, Північна Кароліна

Ешвілл виділяється завдяки сміливим експериментаторам, таким як Burial Beer та Wicked Weed. Вони стали відомі завдяки Funkatorium, присвяченому кислому пиву. Бум розпочався з ремісничої броварні Highland Brewing Company.

Коментувати