Українське пиво

Пляшкове та баночне пиво – у чому різниця?

Пляшкове та баночне пиво – у чому різниця

Шанувальники пива зазвичай скаржаться на металевий присмак пивних банок, але алюмінієві банки покриті внутрішньою оболонкою, щоб пиво фактично не торкалося металу. Ця скарга на смак насправді може бути результатом простого запаху банки.

Якщо ми позбудемося будь-яких упереджених уявлень про те, яке пивне пакування смачніше – банки легші, не потребують жодних інструментів, щоб відкрити їх, і мають усю поверхню, яку пивоварні можуть покривати етикетками та зображеннями. Крім того, банки можуть довше зберігати пиво свіжим, оскільки алюмінієвий контейнер має більш надійну герметичність, ніж пляшки, і не піддає пиво впливу світла. Майже 55% переробленого алюмінію підлягає повторному використанню проти лише 26,4% переробленого скла, тому банки є кращим вибором, якщо ви турбуєтесь про зберігання навколишнього середовища.

Світло, тепло та кисень можуть вплинути на смак пива, тому будь-яка упаковка пива має захищати вміст, саме тому багато пивних пляшок зелені або коричневі. Незалежно від того, чи вирішили ви купувати банки чи пляшки для свого відпочинку, ви можете врівноважити смак пива в пляшках або банках, якщо налити це пиво в охолоджені пивні бокали, щоб повною мірою насолодитися ним.

Якщо ви п’єте пиво прямо з пляшки або з банки, ви втрачаєте щонайменше половину його смаку, так як значну частину смаку визначає саме запах.

Коментувати

Останні новини