Purity подовжує угоду про постачання пива для футбольного клубу Aston Villa


Purity подовжує угоду про постачання з Aston Villa

Purity Brewing Co оголосила про подовження на два роки трирічної угоди про постачання пива з футбольним клубом англійської Прем’єр-ліги «Астон Вілла».

Згідно з угодою, унікальний пивоварний бренд Aston Villa Purity Pale, розроблений на початку сезону 2019/20, продовжуватиме продаватися у Вілла-Парк як офіційний ель для всіх матчів і подій до травня 2024 року.

З 2005 року Purity стала лідером ринку сучасного крафтового пива в Мідлендсі. За останні сім років вона зарекомендувала себе як місцева пивоварня, яку вибирають для партнерства з елітними спортивними стадіонами. До них належать матчі прем’єр-ліги, регбі та чемпіонат Ковентрі RFC, разом із гучними подіями на Coventry Building Society Arena та такими фестивалями, як Moseley Folk, 2000 Trees, BlueDot і Kendal Calling.

Новина про поновлення контракту з’явилася після нещодавнього оголошення про те, що Пол Хелсі, співзасновник Purity і давній фанат Aston Villa, приступить до ролі невиконавчого директора в бізнесі.

Виконавчий директор Purity Group Енді Меддок сказав: «Ми дуже раді оголосити про продовження контракту з Aston Villa. Це справді велика честь, що ми можемо продовжувати будувати та розвивати ці надзвичайно успішні відносини з одним із давніх та шанованих футбольних клубів країни. Продовження контракту є свідченням співпраці, яку три сторони створили протягом останніх кількох років. Ми побачили, яку цінність місцеве крафтове пиво додало досвіду вболівальників не лише на Villa Park, але й на CBS Arena та Butts Park Arena».

Схожі записи: