Крафтове пиво, безалкогольне та преміум-бренди: Heineken UK проаналізувала переваги молодих британців


Крафтове пиво, безалкогольне та преміум-бренди: Heineken UK проаналізувала переваги молодих британців

Heineken UK представила дослідження Beer Report. Згідно з результатами, молоді споживачі відходять від класичних сортів, вибирають дорожчі бренди або зовсім безалкогольне пиво.

У звіті розглядаються зміни у пивній індустрії останні кілька років. Експерти Heineken також надали рекомендації для власників барів та ресторанів, які допоможуть їм адаптуватися до змін на ринку.

Мета дослідження – розглянути алкогольні звички британських споживачів. Особлива увага приділяється людям віком від 18 до 34 років.

Приблизно 66% британців п'ють пиво два або більше разів на тиждень. Однак представники покоління Y та Z цінують різноманітність більше, ніж решта. Все частіше вони вибирають замість класичного табору преміальніші продукти — наприклад, Heineken Silver або Birra Moretti. Інший тренд – безалкогольні та слабоалкогольні напої. Також підвищився попит на крафтове пиво – Beavertown та Brixton. Загальний обсяг продажів крафтового пива збільшився з 5,3% у 2017 році до 7,8% у 2021 році.

Табір преміум-класу став ключовим драйвером ринку, його частка у вартості подвоїлася за останні п'ять років. Молоді споживачі переходять на дорожчі продукти — завдяки цьому обсяг продажу преміальних брендів збільшився на 5,8% у період з 2019 по 2021 рік.

Приблизно 70% споживачів намагаються вести здоровіший спосіб життя. Попит на безалкогольне та слабоалкогольне пиво зріс на 22,5% (третина споживачів заявила, що повністю перейде на варіанти без алкоголю).

Комментувати